Rajd dla Życia to inicjatywa, której celem jest zwrócenie uwagi na wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Trasa Rajdu biegnie śladami pierwszych polskich męczenników. Ich życie i ofiara stanowi motyw poszukiwania odwagi do codziennego budowania cywilizacji miłości.

  Rajd dla Życia jest promocją Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Miejscowości, przez które prowadzi Rajd zostaną zaopatrzone w materiały pro live. Nie zabraknie wspólnej modlitwy za dzieci poczęte oraz świadectwa.

Rajd dla Życia
Młodzież Polska śladami pierwszych męczenników, dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
Zgłoszeni do Rajdu:
Jedź z nami!
Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej, Nadbrzeżna 3, 59-220 Legnica, tel. 076 7244375, email: ksmdl@perspectiva.plmailto:ksmdl@perspectiva.plshapeimage_12_link_0
pobierz:
Karta zgłoszenia
Regulamin
Opinia lekarza
Zgoda Rodziców
Kilka słów wyjaśnienia
Dlaczego chcę uczestniczyć w Rajdzie dla Życia? Hmmm...ponieważ lubię wyzwania i pielgrzymkową atmosferę! Ponadto staram się żyć z Bogiem, a na takim Rajdzie na pewno nie zabraknie Jego obecności, która przejawi się w innych uczestnikach, w spotkanych po drodze ludziach, w naturze :) Nie mogę się już doczekać! :)
Kasia
Katarzyna - Wleń
Marcin - Legnica
Jakub - Zielona Góra
Małgorzata - Sulechów
Amadeusz - Głuszyca
Tadeusz - Legnica
Karolina - Niwka
Dawid - Głuszyca
Małgorzata - Legnica
Paweł - Zabawa
Maciej - Głuszyca
Ks.Janusz - Legnica
Dariusz - Zielona Góra
Kacper - Głuszyca
Marek - Nowogród Bobrzański

Rajd dla życia jest dla mnie połączeniem miłości do Boga i zamiłowania do rowerów, jest znakomitą okazją do służenia Panu poprzez robienie tego co lubię :)

Marcin

Jeśli możemy przejechać pięć diecezji i we wszystkich miejscowościach mówić o wartości życia dzieci nienarodzonych, to każdy trud wart jest tego dzieła. Jadę dać świadectwo o Bogu, który jest miłośnikiem życia, który śmierci nie stworzył. Jadę, by udzielić głosu tym, których krzyk jest niemy.

Ks. Janusz

kontakt: Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej, Nadbrzeżna 3, 59-220 Legnica, tel. 076 7244375, email: ksmdl@perspectiva.pl

Myślę, że w moim przypadku są dwa główne powody. Pierwszy to na pewno dać świadectwo i poprzeć ważną sprawę poszanowania ludzkiego życia. Z drugiej strony mam chęć sprawdzenia się i poznania wspaniałych ludzi;)
Paweł

Bądź z nami na Facebooku

https://marszdlazycia.wordpress.com/
Bądź z nami na Bloguhttps://marszdlazycia.wordpress.com/

Jako najstarszy uczestnik tego Rajdu i uczestnik Marszu dla Życia w Legnicy, swoją obecnością chcę dać świadectwo obrony życia poczętego.

Tadeusz

Bezpośrednia fotorelacja:

To co robię jest związane z moim wyznaniem wiary. Cel Rajdu jest szczytny. Podchodzę do tego z sercem, gdyż jestem za życiem. Tak naucza Kościół  - ja tak wyznaję. Odpowiada mi forma rajdu, jako czynny wypoczynek i traktuję to jako ofiarę, jak pielgrzymkę. 
Dariusz
Chcę pomagać uczestnikom, aby szczęśliwie i w zdrowiu dotarli na miejsce. Kocham dzieci i zawsze będę stawała w ich obronie. Moje sumienie nie pozwala mi przejść obojętnie obok niewinnie cierpiących. Będę zawsze obrończynią życia poczętego. 
Małgorzata

Bardzo spodobała mi się idea tego Rajdu, a poza tym uznałem to za świetny sposób rozpoczęcia wakacji.

Kacper

Czy uratowanie, choć jednej, malej kochającej istoty nie jest powodem, dla którego nie miałabym wziąć udziału w Rajdzie? Przecież nie ma nic piękniejszego niż kolejna, Boża istota. I właśnie to chcę powiedzieć każdemu, kogo napotkam w czasie naszego wyjątkowego świadectwa. Swój trud i modlitwę chcę ofiarować za wszystkie kobiety stające przed trudnym wyborem, dodatkowo ukazując im wielką Orędowniczkę bł. Karolinę. Pokażmy jak bardzo liczy się dla nas życie. 
Karolina

Na początku przyjechałem z myślą, że po prostu sprawdzę się czy dojadę, czy sobie poradzę. Lecz medal ma zawsze dwie strony i tutaj na miejscu poczułem i zrozumiałem tę drugą stronę medalu. Zrozumiałem, że dzięki temu Rajdowi mogę w końcu zrobić coś dla dzieci nienarodzonych, niechcianych, zagrożonych śmiercią - mogę je uratować.

Amadeusz

Biorę udział w tym Rajdzie ponieważ jest to dla mnie wyzwanie zarówno duchowe jaki i fizyczne. Swoim uczestnictwem chcę pokazać, jak wielką wartością jest życie!

Maciej

Czas wakacji najlepiej przeżyć z Bogiem. Warto bronić gondości człowieka w czasach, gdy „można wszystko”.

Małgorzata