W ramach działań promujących wartość życia poczętego, Legnicki Marsz dla Życia poprzedza zbiórka na rzecz dzieci z Domów Dziecka. Wydarzenie to wpisuje się w szereg akcji tradycyjnie już poprzedzających Legnicki Marsz. W tym roku pragniemy otworzyć serca na potrzeby dzieci wychowujących się bez pełnych rodzin, lub bez rodziców.

        Organizatorzy Marszu dla Życia koordynują zbiórkę przyborów szkolnych na terenie Diecezji Legnickiej pod hasłem „Kredka dla dziecka”. Wciąż jeszcze zapraszamy do włączenia się w tę akcję przede wszystkim dzieci i młodzież zorganizowaną w grupach parafialnych oraz klasach szkolnych.

            Akcja rozpoczęła się 2 lutego, a zakończy się 24 marca, a więc już wkrótce. Dziękujemy wszystkim grupom, które przyłączyły się do zbiórki i dostarczyły zeszyt, kredki, flamastry, bloki, plecaki i inne przybory.

   Informujemy również, ze przybory szkole można także przywieźć do Legnicy 1 kwietnia a więc na Marsz dla Życia. W pobliżu Katedry Legnickiej ustawiona zostanie specjalnie oznaczona recepcja, gdzie Marcin i Maja będą je przyjmować.

            Jeśli jednak ktoś może dostarczyć je wcześniej, zapraszamy do Biura Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Legnicy:

adopcja.html
krucjata.html

ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH

°Prezentacja Marszu dla Życia 2012

ZOBACZ  

poprzednie:

°Szablony do transparentu na Marsz

POBIERZhttp://marsz.home.pl/Download/Marsz%202012/Transparent%20-%20szablony.ziphttp://marsz.home.pl/Download/Marsz%202012/Plakat%20i%20loga%20.zipshapeimage_6_link_0

°Plakat i loga do stron parafialnych

ZOBACZ   http://marsz.home.pl/Download/Marsz%202012/Plakat%20IV%20Marszu.jpghttp://marsz.home.pl/Download/Marsz%202012/Plakat%20IV%20Marszu.jpgshapeimage_7_link_0

°Film „Od poczęcia: dziecko”