VI Legnicki Marsz dla Życia i Rodziny

2009 Wybieramy Życie     2010 Niesiemy Światło     2011 Zwyciężamy Miłością     2012 Wyznajemy Prawdę     2013 Dziękujemy Rodzicom../Marsz/Aktualnosci/Aktualnosci.html../Marsz/Marsz.html../Marsz/Marsz_2011.html../m12/marsz.html../m13/marsz/marsz.html../Marsz/Aktualnosci/Aktualnosci.htmlshapeimage_2_link_0shapeimage_2_link_1shapeimage_2_link_2shapeimage_2_link_3shapeimage_2_link_4

    Każdego roku, w ramach przygotowania do Marszu dla Życia i Rodziny, odbywa się zbiórka charytatywna. Nasze akcje wspomogły już Domy Dziecka, Domy Samotnej Matki, chrześcijan na Bliskim Wschodzie oraz propagowały Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W tym roku zapraszamy do zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

     W wyznaczonych dniach i miejscach w parafiach będzie można oddać bezpłatnie: komputery, monitory, drukarki, klimatyzatory, telewizory, magnetofony, magnetowidy, telefony oraz pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory itp.

    Nadające się do naprawy urządzenia zostaną przekazane do szkół, szpitali prowadzonych przez misjonarzy. Środki z odzysku surowców wtórnych zasilają konto projektów Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

    Zbiórka elektrośmieci rozpoczęła się 21 stycznia, a zakończy się 31 kwietnia. Dokładny kalendarz zbiórki dostępny jest poniżej.

Budzimy Nadzieję

zbiórka charytatywna

Od 21 stycznia do 31 kwietnia we wszystkich parafiach prowadzona będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz budowy szkół, szpitali i studni w Afryce i Ameryce Poł.